CARIERE LIFELINE

Familia Lifeline crește zi de zi. La fel și echipa noastră de consultanți medicali și personal calificat. Pentru ca fiecare viitor părinte să primească toată grija de care are nevoie. Vă invităm să aplicați pentru un loc în echipa noastră din Iași: puternică, zâmbitoare, inovatoare. Așteptăm CV-uri aici:

CV

Upload CV:

Lifeline poate să mă contacteze telefonic sau prin email pentru un interviu în vederea ocupării postului pentru care am aplicat.
Doresc să fiu contactat

Prin aplicarea la un post în cadrul S.C. Lifeline Services S.R.L. aleg în mod expres ca datele personale comunicate împreună cu CV-ul transmis să fie sau nu păstrate și prelucrate cu scopul de a fi informat ulterior cu privire la disponibilitatea postului pentru care sunt calificat. Citiți mai multe la rubrica Politica de confidențialitate.

Consultant Vânzări în Domeniul Medical

Portretul colegului ideal:

  • Persoană dinamică
  • Capacitate de asimilare a cunoștințelor într-un timp scurt
  • Abilități de comunicare și prezentare
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Studii superioare
  • Cunoștințe bune de limba engleză și operare PC (Pachet Office)
  • Permis de conducere categoria B
  • Constituie avantaj dacă ai experiență în domeniul medical/obstetrică-ginecologie/laboratoare analize/vânzări/celule stem/asigurări

Descrierea jobului

  • Întocmirea de contracte
  • Vizitarea medicilor din zona arondată
  • Promovarea imaginii companiei și a serviciilor Lifeline
  • Întâlniri în vederea creării și extinderii bazei de clienți
  • Raportarea periodică a activității desfășurate

Motive să lucrezi alături de noi:

  • Pachet salarial și un sistem de bonusuri motivant
  • Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei echipe dinamice și competitive
  • Program performant de Training
  • Mijloace de logistică pentru îndeplinirea eficientă a targetelor
Dacă ai parcurs cu drag cele de mai sus și îți dorești să ne cunoști mai bine, te invităm să completezi formularul din această pagină sau să ne trimiți CV-ul tău pe adresa info@lifeline.com.ro și dacă vom considera că ești ceea ce căutăm, te vom invita la un interviu.

Află mai multe despre Lifeline

Cunoaște Echipa Lifeline România

Cunoaște Echipa de Laborator din Cipru

Lifeline Banca ta de celule stem